Fotel kubełkowy dla gracza

Większości gamerów wystarczy porządna maszyna by móc czerpać przyjemność z rozgrywek na internecie czy solowych gier komputerowych, aczkolwiek ja zawsze uważałem, że nie tylko wydajność maszyny, ale również wygląd i otoczenie ma wielki wpływ na grę. Moje biurko komputerowe powoli zaczynało wyglądać niczym stanowisko dowodzenia na statku kosmicznym rodem z filmu fantastycznego.

Gamingowy fotel kubełkowy

fotel kubełkowy do komputeraDuże ilości stali i chromu nadawały kącikowi komputerowemu naprawdę imponującego wyglądu, i gdy przyszła pora na wymianę fotela, którego używałem niemal od początku mojej przygody z komputerem, postanowiłem iż nowy fotel będzie musiał pasować do reszty wystroju. Poszukiwania trwały bardzo długo, gdyż mimo iż w sprzedaży było mnóstwo foteli dla komputerowców, nie znalazłem żadnego modelu który odpowiadałby mi stylistycznie. Dopiero po długim przeszukiwaniu sieci trafiłem na fotel kubełkowy do komputera, który wydał mi się wręcz idealny. Był to masywny i ciężki fotel, wyglądem pasujący bardziej do wnętrza myśliwca wojskowego niż do pokoju, aczkolwiek wpasowywał się do wystroju w sam raz. Był on zdecydowanie wzorowany na siedzeniach wojskowych gdyż był niesamowicie wygodny, a nawet wielogodzinne siedzenie na nim nie męczyło w żaden sposób. Możliwości regulacji i dedykowane miejsce pod klawiaturę i myszkę były niemal standardem w tego rodzaju fotelach, aczkolwiek mi do gustu najbardziej przypadła możliwość doprowadzenia do niego kabla usb tak, by urządzenia można było podłączyć do sześciu portów, zamontowanych w oparciach fotela.

Dzięki temu mogłem podłączyć wszystkie urządzenia w taki sposób, by nie narzekać na plątające się pod nogami kable, a jednocześnie mieć nad nimi wygodną kontrolę. Fotel ten mógł służyć długie lata z racji swojego wykonania, i nie zakładam jego szybkiej wymiany.