Klasyczne broszki jako dodatki do sukienek

Moda zatacza koło i wraca. Trendy, niczym bumerang powracają co kilka sezonów karząc niemiłosiernie osoby, które systematycznie pozbywają się ubrań ze swojej szafy w przekonaniu, że czasy ich świetności już dobiegły końca. Nic bardziej mylnego. Tak jak dodatki, tak i klasyczne ubrania, zawsze warto pozostawić w dobrym stanie.

Sukienki z klasycznymi broszkami i spółka

sukienka z klasyczną broszkąPrzeglądając asortyment sklepów internetowych, aż się prosi dokonać stwierdzenia, że już kiedyś się te rzeczy widziało. Mała czarna wciąż zachwyca przy bardziej eleganckich okazjach. Buty na niskim obcasie, z lekko zaokrąglonym noskiem znów są absolutnym must have w szafie każdej kobiety podążającej za trendami. Właśnie… Czy one rzeczywiście zmieniają się co sezon? Sukienka z klasyczną broszką gościła już w szafach naszych mam, babć i cioć. Aż korci zapytać je, czy w  ich szafach przypadkiem nie ostał się choć jeden dobrze zachowany egzemplarz, który po niewielkich modyfikacjach mógłby być noszony i dziś. Taka kreacja z pewnością wzbudziłaby zachwyt przy okazji eleganckich przyjęć, jednak warto byłoby jej nadać nowoczesnego sznytu i połączyć ją z dłuższymi, ciężkimi kozakami. Lub dorzucić do niej marynarkę w męskim stylu. Jeśli taka sukienka już rozgości się w naszej szafie, z pewnością znajdziemy sposób, aby jakoś zgrabnie ją „ograć”.

Klasyczna „mała czarna” nigdy nie wyjdzie z mody. Tak jak sukienka z broszką, czarne rurki, czy szpilki w stonowanych kolorach. Od nas zależy, jak będziemy je nosić- czy z należytym im namaszczeniem, czy damy się wciągnąć w trend łączenia wszystkiego ze wszystkim. Zawsze w modzie będą klasa,  szyk, wdzięki i umiar. Bo nie warto z niczym przesadzać. Broszka na sukience- darujmy sobie naszyjnik. Wówczas stylizacje będą trendy i na czasie.