Lampy do każdego modelu samochodu w sklepie

Mój kumpel Robert pracował przez kilka lat w warsztacie samochodowym i zawsze u niego naprawiałem swoje auto. Był dobry i znał się na wszystkim a koszt napraw zawsze był niższy. Wiadomo, byliśmy znajomymi i dzięki temu płaciłem o wiele mniej niż inni klienci.

Sklep oferujący duży wybór lamp samochodowych 

lampa samochodowa sklep onlineRobert miał jednak z czasem inne plany. Chyba znudziła mu się praca dla kogoś, ponieważ ciągle mówił w ostatnim czasie o własnym sklepie internetowym. W końcu zdecydował się zrealizować ten plan. Wpadł na to, jak potrzebna była mu do konkretnego modelu lampa samochodowa sklep online, który zawsze odwiedzał miał tę lampę, ale w ostatniej sztuce. Pomyślał właśnie wtedy, że otworzy własny sklep tylko z lampami samochodowymi, które będzie posiadał do wszystkich modeli aut. Pomysł miał bardzo dobry zwłaszcza, że miał dobre relacje z producentami i to właśnie od nich miał zamawiać lampy. Jako ceniony informatyk mogłem pomóc Robertowi w założeniu strony internetowej dla jego sklepu a on chętnie skorzystał z mojej propozycji. Nie wziąłem od niego za to żadnych pieniędzy, ponieważ chciałem, żeby dobrze mu poszło, a dodatkowe koszty nie były mu potrzebne. Sklep internetowy z lampami samochodowymi ruszył w połowie września. Robert od razu odnotował wysoką sprzedaż, ponieważ miał na stanie lampy do samochodów, które ogólnie ciężko było dostać na rynku. Na dodatek miał rozsądne ceny i dlatego klienci tak chętnie robili zakupy w jego sklepie internetowym.

Ja sam zrobiłem zakupy u Roberta, ponieważ cofając uderzyłem w słupek na parkingu i musiałem kupić nową lampę. Oczywiście zapłaciłem o wiele niższą cenę, bo Robert już na początku obiecał mi, że będę miał stałe zniżki w jego sklepie. Dotrzymał słowa i byłem z tego bardzo zadowolony.