Poszukiwanie męskiej bluzy dla męża

Jako, że mąż ostatnio ma problemy ze znalezieniem pracy postanowiliśmy, że ja pójdę do pracy na pełen etat, a on zostanie w domu. Nie jest mu łatwo dostosować się do nowej roli, dlatego stwierdziłam, że będzie dobrze, gdy podbuduje go na duchu kupując jakiś drobny prezent. Ponieważ najgorzej mu idzie w gotowaniu, uznałam, że najlepszym prezentem będzie kuchenny gadżet.

Kuchenna bluza w czarnym kolorze 

męska bluza kucharska czarnaKuchnie mamy bardzo dobrze wyposażoną, dlatego nie było sensu kupowania żadnego robota kuchennego czy innego urządzenia usprawniającego proces gotowania. Uznałam, że najlepszy będzie jakiś prezent osobisty. Taki z którego będzie mógł korzystać tylko mąż. Postanowiłam znaleźć jakiś modny kuchenny ciuszek. Bluza wydawała się dobrym wyborem, ponieważ mąż często przy smażeniu nie panował nad ogniem i już kilka razy tłuszcz skapnął mu na ciało. Lepiej żeby gorący olej poplamił ubranie niż oparzył jego. Jednakże nie było łatwo znaleźć takie ubranie. W sklepie większość bluz była damskich. Kiedy wreszcie znalazłam coś na dziale męskim okazało się, że w jego rozmiarze dostępny był tylko zielony kolor. Zależało mi, żeby kuchenne było w bardziej stonowane. Na szczęście mogłam zamówić wybraną bluzę z hurtowni. Przy kasie wypełniłam specjalny druczek. Wpisałam, że zamawiam: męska bluza kucharska czarna, rozmiar L i słowo czarna podkreśliłam, żeby nie było wątpliwości czego szukam. 

Dwa dni później dostałam wiadomość ze sklepu, że moje zamówienie jest gotowe do odbioru. Jeszcze tego samego dnia sprezentowałam bluzę mężowi, który niezwykle ucieszył się z prezentu. Poczuł się wreszcie doceniony jako gospodarz domu. Bluza sprawuje się fantastycznie, mąż bardzo lubi w niej gotować. A stonowany kolor powoduje, że nie trzeba jej zbyt często prać.