Produkcja opakowań foliowych z nadrukiem

Założyłam małą jednoosobową działalność zajmującą się produkcją cukierków domowej roboty. Zawsze miałam dryg do gotowania, więc wiedziałam że na moje słodkości będzie duży popyt. Miałam już wszystkie pozwolenia, pozostało mi tylko znaleźć odpowiednie opakowania na moje wyroby. Zdecydowałam, że najlepsze będą opakowania foliowe. Chciałam jednak, żeby było one niezwykłe, żeby ludzie kojarzyli z nimi moją firmę.

Gdzie stworzę opakowanie foliowe z własnym drukiem?

opakowania foliowe z nadrukiemDo rozpowszechnienia moi ręcznie robionych słodyczy potrzebne mi były opakowania foliowe z nadrukiem. Zaczęłam poszukiwania miejsca, gdzie będę mogła zaprojektować takie opakowania. Dowiedziałam się, że w okolicy jest jedna pracownia opakowań foliowych. Udałam się tam i zapytałam o możliwość powstania takich opakowań. Okazało się, że bez problemu mogę zamówić takie opakowania. Pracownia zajmie się ich produkcją, ja muszę podać tylko ilość oraz wymiary. Do produkcji tego typu opakowań, używa się folii atestowanej, dopuszczonej do bezpośredniego kontaktu z żywnością, więc nie muszę martwić się żadnymi pozwoleniami. Uzyskałam także pomoc przy projektowaniu własnego nadruku. Złożyłam zamówienie na pierwszą partię foliowych opakowań. Miałam je odebrać za kilka dni. W tym czasie przystąpiłam do produkcji słodyczy. Kiedy odbierałam foliowe opakowania, byłam nimi zachwycona. Nadruk był bardzo wyraźny, a folia trwała i wytrzymała.

Moje słodycze nie tylko produkowałam, ale także pakowałam ręcznie w moje foliowe opakowania z nadrukiem. Moje słodycze bardzo dobrze przyjęły się na rynku, dzięki czemu już niedługo mogłam zamawiać kolejną partię opakowań. Tym razem, ponieważ składałam duże zamówienie otrzymałam rabat. Byłam bardzo zadowolona z tych foliowych opakowań, były wytrzymałe i odpowiednie do słodyczy.